Usługi

Wywołujemy na bieżąco zdjęcia cyfrowe i analogowe. Pracujemy na maszynach Noritsu oraz Fuji. Wykorzystujemy chemię Kodak i papier Fuji\Kodak, co pozwala nam znakomicie odwzorować wszystkie kolory na Państwa odbitkach. Laborant obsługujący maszynę, o ile klient nie zażyczy sobie zdjęć bez korekty, poddaje każde zdjęcie indywidualnej obróbce, dzięki czemu możemy wydobyć z Państwa fotografii to co najlepsze, aby mogły one cieszyć oko przez wiele lat.

Aby ułatwić Państwu wybór zdjęć z nośników cyfrowych do dyspozycji Państwa jest nasza załoga, oraz stanowisko komputerowe.

Wykonujemy zdjęcia ze wszystkich nośników cyfrowych, telefonów komórkowych, negatywów kolorowych i czarno-białych (min. 2 klatki) oraz slajdów (min 2 klatki).

1. Zdjęcia do dokumentów

W naszym zakładzie mogą Państwo wykonać fotografie do wszystkich rodzajów dokumentów. W cenę usługi wliczony jest retusz, nie pobieramy także dodatkowej opłaty za zdjęcia w wersji czarno-białej. Stosownie do Państwa życzenia możemy wykonać fotografię w technice łączonej za niewielką dopłatą (dwie różne klatki na komplet składający się z 8 sztuk). Zdjęcie do dokumentów wykonujemy w trzech ujęciach – Państwo decydują o najkorzystniejszym dla siebie, my dokładamy wszelkich starań aby efekt był więcej niż zadowalający. W razie potrzeby fotografię zgrywamy na nośnik elektroniczny. Jeżeli mają Państwo taką potrzebę istnieje możliwość wykonania usługi w domu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Czas realizacji zdjęć do dokumentów to maksymalnie 20 minut.

2. Zdjęcia cyfrowe
i analogowe

Posiadając własne maszyny jesteśmy w stanie zaoferować Państwu odbitki zarówno cyfrowe jak i tradycyjne z kliszy fotograficznej na miejscu w naszym laboratorium. My stawiamy na jakość – wykonujemy odbitki na minilabie cyfrowym Noritsu 3001 oraz wołamy negatywy za pomocą FujiFilm 363SC.

Ważną składową jakości zdjęć jest również papier na którym naświetlana jest odbitka, oraz chemia procesorowa. W naszym laboratorium pracujemy na papierze FujiColor Crystal Archive i chemii Kodak Ektacolor RA-4. To dzięki nim Twoje zdjęcia wyglądają idealnie i zachowują długą trwałość nie blaknąc i nie wyginając się.

Dodatkowo tym co nas wyróżnia są nasi laboranci, którzy bacznie czuwają nad obróbką Państwa fotografii tak abyście byli w pełni zadowoleni z naszych usług i chętnie wracali.

Dla tych, którzy angażują się w fotografię 100% i poświęcają czas na obróbkę swoich zdjęć udostępniamy odbitkę testową i profile kolorystyczne naszej maszyny. Wszystko po to by odbitka odpowiadała temu co widzicie Państwo na ekranie swojego monitora.

3. Skanowanie negatywów

Zapraszamy do skorzystania z oferty skanowania filmów fotograficznych i slajdów. Archiwizacja negatywów w postaci cyfrowej uchroni je przed zniszczeniem oraz umożliwi oglądanie zdjęć na dowolnym komputerze lub odtwarzaczu DVD. Nasz skaner dokonuje automatycznej korekty koloru, usuwa kurz i rysy, a zeskanowana klatka przybiera obraz wielkości 3089×2048 px. Dodatkowo nad wszystkim czuwa laborant i w razie potrzeby dokonuje poprawek – tak aby efekt końcowy był zadowalający.